Kontakta oss РIFK Malmö Fotboll

Vill du komma i kontakt med IFK Malmö Fotboll finns det en rad olika sätt, oavsett om du föredrar telefon, e-post eller brevledes. Medarbetarna går normalt att nå via fornamn.efternamn@ifkmalmo.se (glöm inte att ersätta å, ä, ö med a, a, o).

IFK Malmö Fotbollsklubb
Besöksadress: Malmö Stadion
Postadress: Eric Perssons väg, 217 62 Malmö
Telefon: 0739-788210
E-post: info@ifkmalmo.se
Skype:
ifk_malmo_fk

Bankgiro: 708-3959
PlusGiro: 88 37 24-7
Swish: 123 611 04 98
Organisationsnummer: 846003-2538
Föreningsnummer: 23902

Twitter: @ifkmalmofotboll
Facebook: IFK Malmö Fotboll
Instagram: ifkmalmofotboll
YouTube: IFK Malmö Fotboll
Google+: IFK Malmö Fotboll

För frågor inom ett specifikt område
Bokning: bokning@ifkmalmo.se
Ekonomi: ekonomi@ifkmalmo.se
Försäljning: forsaljning@ifkmalmo.se
Marknad: marknad@ifkmalmo.se
Medlem: medlem@ifkmalmo.se

Administration

ADMINISTRATION

Lars Holmberg Kanslichef lars.holmberg@ifkmalmo.se 0704-539042
Lennart Jönsson Kanslist info@ifkmalmo.se
Ulf Jonsson Kanslist info@ifkmalmo.se
Sebastian Jonsson Ungdomsansvarig sebastian.jonsson@ifkmalmo.se 0704-136014
Michael Lindholm FOGIS-ansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911
Michael Lindholm Bokningsansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911
Lars Holmberg Evenemangsansvarig lars.holmberg@ifkmalmo.se 0704-539042
Styrelsen

STYRELSE

Hans Alm Ordförande hans.alm@ifkmalmo.se 0739-788210
Christian Karlsson Vice ordförande christian.karlsson@ifkmalmo.se 0732-042340
Andréas Persson Ledamot andreas.persson@ifkmalmo.se 0702-286684
Cecilia Hertzberg Gidlund Ledamot info@ifkmalmo.se 0705-441261
Vedran Medjedovic Ledamot vedran.medjedovic@ifkmalmo.se 0706-573641
Driton Selimi Suppleant 0760-311550
Lars Björk Suppleant 0705-442171
Robert Kling Revisor robert.kling.abkati@gmail.com 0708-780842
Lars Erik Nilsson Revisor 0706-779221
Thorild Nilsson Valberedning, ordförande thorild.n@telia.com 0703-414212
Torbjörn Karlsson Valberedning, ledamot 0733-850147
Lagen

LAGEN

Nils-Erik Persson Herrar A nils-erik.persson@ifkmalmo.se 0706-846233
Ola Severin Herrar A ola.severin@ifkmalmo.se 0709-150087
Erhad Zekic Herrar U erhad.zekic@ifkmalmo.se 0723-252021
√ďlof Persson P07 olof.persson@ifkmalmo.se 0768-348191
Olof Persson P08 olof.persson@ifkmalmo.se 0768-348191
Olof Persson P09 olof.persson@ifkmalmo.se 0768-348191
Media

MEDIA

Ansvarig utgivare
Hans Alm
0739-788210
hans.alm@ifkmalmo.se

Innehållsredaktör och statistikansvarig
Michael Lindholm
0736-962911
michael.lindholm@ifkmalmo.se

Skribent
Stefan Hegenius
0737-631155
stefan.hegenius@ifkmalmo.se