Kontakta oss – IFK Malmö Fotboll

Vill du komma i kontakt med IFK Malmö Fotboll finns det en rad olika sÀtt, oavsett om du föredrar telefon, e-post eller brevledes. Medarbetarna gÄr normalt att nÄ via fornamn.efternamn@ifkmalmo.se (glöm inte att ersÀtta Ä, À, ö med a, a, o).

IFK Malmö Fotbollsklubb
Besöksadress: Malmö Stadion
Postadress: Eric Perssons vÀg, 217 62 Malmö
Telefon: 040-189904
E-post:
 info@ifkmalmo.se
Skype:
ifk_malmo_fk

Bankgiro: 708-3959
PlusGiro: 88 37 24-7
Swish: 123 611 04 98
Organisationsnummer: 846003-2538
Föreningsnummer: 23902

Twitter: @ifkmalmofotboll
Facebook: IFK Malmö Fotboll
Instagram: ifkmalmofotboll
YouTube: IFK Malmö Fotboll
Google+: IFK Malmö Fotboll

För frÄgor inom ett specifikt omrÄde
Bokning: bokning@ifkmalmo.se
Ekonomi: ekonomi@ifkmalmo.se
FörsÀljning: forsaljning@ifkmalmo.se
Marknad: marknad@ifkmalmo.se
Medlem: medlem@ifkmalmo.se

Administration

ADMINISTRATION

Lars Holmberg Kanslichef lars.holmberg@ifkmalmo.se 0704-539042
Lennart Jönsson Kanslist info@ifkmalmo.se
Ulf Johnsson Kanslist info@ifkmalmo.se 0703-502636
Samir Alija Ungdomsansvarig samir.alija@ifkmalmo.se 0709-500058
Michael Lindholm FOGIS-ansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911
Michael Lindholm Bokningsansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911
Lars Holmberg Evenemangsansvarig lars.holmberg@ifkmalmo.se 0704-539042
Styrelsen

STYRELSE

Hans Alm Ordförande hans.alm@ifkmalmo.se 0739-788210
Christian Karlsson Vice ordförande christian.karlsson@ifkmalmo.se 0732-042340
Anders Kullenberg Ledamot info@ifkmalmo.se 0760-238208
Andréas Persson Ledamot andreas.persson@ifkmalmo.se 0702-286684
Martin Thorstensen Ledamot info@ifkmalmo.se 0739-088205
Vedran Medjedovic Ledamot vedran.medjedovic@ifkmalmo.se 0706-573641
Lars Björk Suppleant lars.bjork@ifkmalmo.se 0705-442171
Per Larsson Suppleant info@ifkmalmo.se 0705-636934
Robert Kling Revisor robert.kling.abkati@gmail.com 0708-780842
Lars Erik Nilsson Revisor 0706-779221
Thorild Nilsson Valberedning, ordförande thorild.n@telia.com 0703-414212
Torbjörn Karlsson Valberedning, ledamot 0733-850147
TrÀnare

TRÄNARE

Nils-Erik Persson Herrar A nils-erik.persson@ifkmalmo.se 0706-846233
Ola Severin Herrar A ola.severin@ifkmalmo.se 0709-150087
Samir Alija U21 samir.alija@ifkmalmo.se 0709-500058
Fredrik Rundgren U21 fredrik.rundgren@ifkmalmo.se 0721-500789
Arber Uka U21 arber.uka@ifkmalmo.se 010-4726997
Samir Alija U19 samir.alija@ifkmalmo.se 0709-500058
Fredrik Rundgren U19 fredrik.rundgren@ifkmalmo.se 0721-500789
Arber Uka U19 arber.uka@ifkmalmo.se 010-4726997
Erhad Zekic P06 erhad.zekic@ifkmalmo.se 0723-252021
Fadil Bolkolcu P07 fadil.bolkolcu@ifkmalmo.se 0702-125825
Hasan Bolkolcu P07 info@ifkmalmo.se 0739-274650
Ömer SözcĂŒ P07 omer.sozcu@ifkmalmo.se 0738-787158
Asim Faiz P08 asim.faiz@ifkmalmo.se 0731-453545
Olof Persson P09 olof.persson@ifkmalmo.se 0768-348191
Media

MEDIA

Ansvarig utgivare
Hans Alm
0739-788210
hans.alm@ifkmalmo.se

InnehÄllsredaktör och statistikansvarig
Michael Lindholm
0736-962911
michael.lindholm@ifkmalmo.se

Skribent
Vakant