IFK Malmös egen inomhusturnering för juniorer, Rexam Cup 2005/06, gick av stapeln den 27-29/1 och 4-5/2 2006 i Kombihallen på Stadionområdet. Nedan kan du finna resultaten från grupp A-E.

Grupp A – fredag 27/1 kl 17:00

17:00 Kulladals FF – Oxie IF 3-1
17:25 Eriksfälts FF – Kvarnby IK 2 2-2
17:50 IFK Klagshamn 1 – Kulladals FF 5-4
18:15 Oxie IF – Eriksfälts FF 0-2
18:40 Kvarnby IK 2 – IFK Klagshamn 1 3-3
19:05 Kulladals FF – Eriksfälts FF 1-3
19:30 Oxie IF – Kvarnby IK 2 1-4
19:55 Eriksfälts FF – IFK Klagshamn 1 2-1
20:20 Kvarnby IK 2 – Kulladals FF 2-2
20:45 IFK Klagshamn 1 – Oxie IF 2-1

1:an Eriksfälts FF till slutspelsgrupp F
2:an IFK Klagshamn 1 till slutspelsgrupp G

Grupp B – lördag 28/1 kl 09:00

09:00 Lunds SK – Husie IF 2 4-2
09:25 Palestinska Föreningen – IFK Malmö 0-3 W.0
09:50 FC Malmö – Lunds SK 3-2
10:15 Husie IF 2 – Palestinska Föreningen 3-0 W.O
10:40 IFK Malmö – FC Malmö 5-2
11:05 Lunds SK – Palestinska Föreningen 3-0 W.O
11:30 Husie IF 2 – IFK Malmö 2-7
11:55 Palestinska Föreningen – FC Malmö 0-3 W.O
12:20 IFK Malmö – Lunds SK 7-4
12:45 FC Malmö – Husie IF 2 3-3

1:an IFK Malmö till slutspelsgrupp G
2:an FC Malmö till slutspelsgrupp F

Grupp C – lördag 28/1 kl 13:10

13:10 Malmö Anadolu BI – Vintrie IK 1 1-1
13:35 Sjöbo IF – IFK Klagshamn 2 3-0
14:00 Lunds BK – Malmö Anadolu BI 3-3
14:25 Vintrie IK 1 – Sjöbo IF 0-3
14:50 IFK Klagshamn 2 – Lunds BK 0-4
15:15 Malmö Anadolu BI – Sjöbo IF 0-0
15:40 Vintrie IK 1 – IFK Klagshamn 2 1-0
16:05 Sjöbo IF – Lunds BK 0-4
16:30 IFK Klagshamn 2 – Malmö Anadolu BI 0-6
16:55 Lunds BK – Vintrie IK 1 7-1

1:an Lunds BK till slutspelsgrupp F
2:an Sjöbo IF till slutspelsgrupp G

Grupp D – söndag 29/1 kl 09:00

09:00 Kirseberg IF 2 – AIF Barrikaden 5-1
09:25 Kvarnby IK 1 – Åkarps IF 2-1
09:50 Husie IF 1 – Kirseberg IF 2 6-1
10:15 AIF Barrikaden – Kvarnby IK 1 0-9
10:40 Åkarps IF – Husie IF 1 0-1
11:05 Kirseberg IF 2 – Kvarnby IK 1 1-2
11:30 AIF Barrikaden – Åkarps IF 1-10
11:55 Kvarnby IK 1 – Husie IF 1 7-0
12:20 Åkarps IF – Kirseberg IF 2 2-2
12:45 Husie IF 1 – AIF Barrikaden 12-1

1:an Kvarnby IK 1 till slutspelsgrupp G
2:an Husie IF 1 till slutspelsgrupp F

Grupp E – söndag 29/1 kl 13:10

13:10 Vintrie IK 2 – Bunkeflo IF 3-2
13:35 Kirseberg IF 1 – Svedala IF 0-3
14:00 BK Olympic – Vintrie IK 2 2-1
14:25 Bunkeflo IF – Kirseberg IF 1 0-1
14:50 Svedala IF – BK Olympic 0-2
15:15 Vintrie IK 2 – Kirseberg IF 1 1-2
15:40 Bunkeflo IF – Svedala IF 2-1
16:05 Kirseberg IF 1 – BK Olympic 1-1
16:30 Svedala IF – Vintrie IK 2 6-2
16:55 BK Olympic – Bunkeflo IF 0-2

1:an BK Olympic till slutspelsgrupp F
2:an Kirseberg IF 1 till slutspelsgrupp G