Kontakta oss – IFK Malmö Fotboll

Vill du komma i kontakt med IFK Malmö Fotboll finns det en rad olika sÀtt, oavsett om du föredrar telefon, e-post eller brevledes. Medarbetarna gÄr normalt att nÄ via fornamn.efternamn@ifkmalmo.se (glöm inte att ersÀtta Ä, À, ö med a, a, o).

IFK Malmö Fotbollsklubb
Besöksadress: Malmö Stadion
Postadress: Eric Perssons vÀg, 217 62 Malmö
Telefon: 0730-517870
E-post:
 info@ifkmalmo.se
Skype:
ifk_malmo_fk

Bankgiro: 708-3959
Swish: 123 176 58 74
Organisationsnummer: 846003-2538
Föreningsnummer: 23902

Twitter: @ifkmalmofotboll
Facebook: IFK Malmö Fotboll
Facebook ungdom: IFK Malmö Fotboll Ungdom
Facebook gÄfotboll: IFK Malmö GÄfotboll
Instagram: ifkmalmofotboll
Instagram ungdom: ifkmalmofotbollungdom
YouTube: IFK Malmö Fotboll

För frÄgor inom ett specifikt omrÄde
Bokning: bokning@ifkmalmo.se
Ekonomi: ekonomi@ifkmalmo.se
FörsÀljning: forsaljning@ifkmalmo.se
Marknad: marknad@ifkmalmo.se
Medlem: medlem@ifkmalmo.se
Ungdom: ungdom@ifkmalmo.se

ADMINISTRATION

Jesper Andersson Sportchef jesper.andersson@ifkmalmo.se 0733-585181
Robin Lundgren FörsÀljnings- och marknadschef robin.lundgren@ifkmalmo.se 0707-463195
Osman Sudic Ungdomsansvarig osman.sudic@ifkmalmo.se 0765-919192
Michael Lindholm FOGIS-ansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911
Michael Lindholm Bokningsansvarig michael.lindholm@ifkmalmo.se 0736-962911