Lag: Inaktiv

Födelsedatum: 1988-05-29

Position: anfallare

Nr: 12

Längd: 184

Vikt: 82

Moderklubb: Malmö BI, Kosova IF, IFK Malmö, Kulladals FF, Malmö Anadolu BI (-2006), Bunkeflo IF (2007), Östersunds FK (2008), IFK Trelleborg (2010- augusti 2010), FC Martinenc, Spanien (augusti 2010-januari 2011), IFK Malmö (februari 2011-maj 2012), IFK Malmö (hösten 2012-mars 2013)