IFK Malmös egen inomhusturnering för juniorer, Rexam Cup 2004/05, gick av stapeln den 28-30/1 och 4-6/2 2005 i Kombihallen på Stadionområdet. Nedan kan du finna resultaten från grupp A-E.

Grupp A – fredag 28/1 kl 17:00

17:00 A-B Malmö Anadolu BI – Kirseberg IF 1 2-0
17:25 C-D IFK Klagshamn 2 – Husie IF 2-1
17:50 E-A Kulladals FF – Malmö Anadolu BI 2-1
18:15 B-C Kirseberg IF 1 – IFK Klagshamn 2 2-1
18:40 D-E Husie IF – Kulladals FF 1-2
19:05 A-C Malmö Anadolu BI – IFK Klagshamn 2 0-1
19:30 B-D Kirseberg IF 1 – Husie IF 2-1
19:55 C-E IFK Klagshamn 2 – Kulladals FF 2-3
20:20 D-A Husie IF – Malmö Anadolu BI 0-3
20:45 E-B Kulladals FF – Kirseberg IF 1 0-1

1:an Kulladals FF till slutspelsgrupp F
2:an Kirseberg IF 1 till slutspelsgrupp G

Grupp B – lördag 29/1 kl 10:00

10:00 A-B Kvarnby IK – Oxie IF 0-1
10:25 C-D Kirseberg IF 2 – Limhamns IF 0-0
10:50 E-A IFK Malmö 2 – Kvarnby IK 1-2
11:15 B-C Oxie IF – Kirseberg IF 2 2-1
11:40 D-E Limhamns IF – IFK Malmö 2 2-3
12:05 A-C Kvarnby IK – Kirseberg IF 2 4-1
12:30 B-D Oxie IF – Limhamns IF 4-0
12:55 C-E Kirseberg IF 2 – IFK Malmö 2 0-3
13:20 D-A Limhamns IF – Kvarnby IK 1-5
13:45 E-B IFK Malmö 2 – Oxie IF 3-3

1:an Oxie IF till slutspelsgrupp G
2:an Kvarnby IK till slutspelsgrupp F

Grupp C – söndag 30/1 kl 09:00

09:00 A-B Lunds SK – IFK Klagshamn 1 6-0
09:25 C-D Åkarps IF – Eriksfälts FF 1-1
09:50 E-A BK Flagg – Lunds SK 2-2
10:15 B-C IFK Klagshamn 1 – Åkarps IF 1-5
10:40 D-E Eriksfälts FF – BK Flagg 1-4
11:05 A-C Lunds SK – Åkarps IF 3-2
11:30 B-D IFK Klagshamn 1 – Eriksfälts FF 0-3
11:55 C-E Åkarps IF – BK Flagg 4-5
12:20 D-A Eriksfälts FF – Lunds SK 2-0
12:45 E-B BK Flagg – IFK Klagshamn 1 3-0

1:an BK Flagg till slutspelsgrupp F
2:an Lunds SK till slutspelsgrupp G

Grupp D – söndag 30/1 kl 13:10

13:10 A-B IFK Malmö 1 – Bunkeflo IF 3-0
13:35 C-D BK Olympic – Bjärreds IF 2 2-0
14:00 E-A LM Lilla Torgs FF – IFK Malmö 1 1-4
14:25 B-C Bunkeflo IF – BK Olympic 0-1
14:50 D-E Bjärreds IF 2 – LM Lilla Torgs FF 0-3
15.15 A-C IFK Malmö 1 – BK Olympic 2-2
15:40 B-D Bunkeflo IF – Bjärreds IF 2 3-0
16:05 C-E BK Olympic – LM Lilla Torgs FF 0-1
16:30 D-A Bjärreds IF 2 – IFK Malmö 1 0-5
16:55 E-B LM Lilla Torgs FF – Bunkeflo IF 3-2

1:an IFK Malmö 1 till slutspelsgrupp G
2:an LM Lilla Torgs FF till slutspelsgrupp F

Grupp E – fredag 4/2 kl 17:00

17:00 A-B Malmö FF – Bjärreds IF 1 5-0
17:25 C-D Kirseberg IF 3 – Vintrie IK 1-1
17:50 E-A Sundets IF – Malmö FF 0-3
18:15 B-C Bjärreds IF 1 – Kirseberg IF 3 2-2
18:40 D-E Vintrie IK – Sundets IF 4-1
19:05 A-C Malmö FF – Kirseberg IF 3 6-0
19:30 B-D Bjärreds IF 1 – Vintrie IK 0-3
19:55 C-E Kirseberg IF 3 – Sundets IF 1-1
20:20 D-A Vintrie IK – Malmö FF 0-3
20:45 E-B Sundets IF – Bjärreds IF 1 4-2

1:an Malmö FF till slutspelsgrupp F
2:an Vintrie IK till slutspelsgrupp G